Istorija

Pirmoji įmonė įsteigta 1991 m. 15 metų sėkmingai plėtotas verslas apdailos medžiagų distribucijos srityje. Įmonė išskirtinėmis teisėmis atstovavo Lietuvoje virš 20 garsių pasaulio kompanijų. Įmonėje buvo įdarbinta per 100 darbuotojų. Distribucija ir prekybos tinklas parduotas 2006m.

2006 m. pradėtas vykdyti verslas Nekilnojamojo turto plėtojimo srityje. Veiklos kryptis: logistikos, pramonės ir komercinio nekilnojamojo turto plėtojimo sektoriuje.

Mūsų veiklos tikslas - pilnai paruošti teritoriją statyboms. Griežta disciplina, reiklumas ir nuoseklumas užtikrina sklandų ir efektyvų darbą.

EPRO DIDŽIAUSIĄ DĖMESĮ SKIRIA TERITORIJŲ PARINKIMUI IR ĮSISAVINIMUI, INFRASTRUKTŪROS FUNKCIONALUMUI IR ĮGYVENDINIMUI, SUKURIANT KONCEPCIJĄ IR PAGRIDUS SĖKMINGAM VERSLUI.

26 metai vadovavimo įmonėms, projektų kūrimo ir jų įgyvendinimo patirtis mums suteikia galimybę jaustis savo srities profesionalais, puikiai pažįstančiais Lietuvos komercinio nekilnojamo turto rinką.

Šiandien su klientais galime kalbėti ne žodžiais, o savo įgyvendintais darbais. Galime drąsiai žadėti, nes žinome, kad duotus pažadus galime atsakingai įgyvendinti.

Daugelį metų dirbome ypatingai nuosekliai ir disciplinuotai, kūrėme unikalų savo veiklos mechanizmą, kuris padėjo mums ir mūsų klientams bei partneriams pasiekti puikių rezultatų. Džiaugiamės įgyję didelių tarptautinių kompanijų pasitikėjimą. Esame stiprūs ir patikimi NT verslo partneriai.